آشنایی با تعمیرات قاب لپ تاپ اچ پی در نمایندگی کرج بیست و هشت/آبان

در صورت اشکلات در قاب لپ تاپ اچ پی خود به نمایندگی لپ تاپ اچ پی در کرج مراجعه کنید

قاب لپ تاپ از قسمت های است که به دلیل فشار آمدن،افتادن اجسام سنگین و.... دچار صدمه می شود .شما کاربران عزیز میتوانید با مراجعه کردن به بخش تعمیرات قاب لپ تاپ اچ پی در نمایندگی لپ تاپ اچ پی در کرج قاب لپ تاپ خود را تعمیر و یا تعویض کنید .اگر شغل شما نیازدارد که  لپ تاپ شما مدام جابه جا شود ، توصیه می شود که قبل از خرید لپ تاپ از محکم بودن قاب لپ تاپ اچ پی اطمینان بدست آورید .
متخصصان تعمیرات لپ تاپ اچ پی در کرج در بخش تعمیرات قاب لپ تاپ اچ پی با تجهیزاتی پیشرفته که نمایندگی لپ تاپ اچ پی در اختیار تعمیر کاران گذاشته است . متخصصان میتوانند به راحتی قاب لپ تاپ شما رابا قطعه اورجینال تعمیر یا تعویض کنند.
زمانی که کار شما با لپ تاپ تمام شد سعی کنید که لپ تاپ خود را به آرامی ببندید وتا هنگام بسته شدن قاب لپ تاپ را با دست نگه دارید.توجه داشته باشد به قاب لپ تاپ شما نباید صدمه وارد شود  ،اگر قاب لپ تاپ شما آسیب ببیند امکان دارد که به هارد دیسک ضربه بخورد و هزینه های شما بیشترمی شود .به یاد داشته باشید که تا حدی  که لولا اجازه میدهد لپ تاپ خود را باز کنیم . وبا باز کردن بیش از حد میتواند به لولای لپ تاپ خود آسیب وارد آید در نتیجه لپ تاپhp شما به تعمیر یا تعویض نیاز خواهد داشت.
اگر در هنگام استفاده شما از لپ تاپ اثرانگشت بر روی صفحه میماند .شما میتوانید از طلق های محافظ  مخصوص استفاده کنید. که علاوه بر محافظت از صفحه نمایشگر شما امکان نظافت با  سهولت را برای شما ایجاد میکند .
توصیه اول: توصیه می شود که جهت گردگیری قاب لپ تاپ خود از پارچه کتان نرم یا نمدار استفاده کنید.
توصیه دوم: از مایعات بر روی قاب به طور مستقیم برای پاک کردن قاب جدا خودداری فرماید . احتمال زیادی دارد که مایع به داخل قطعات لپ تاپ شما وارد شود و باعث آسیب جدی تری شود .
توصیه های کارخانه سازننده :برای تمیز کردن کل بخش بیرونی لپتاپ هر یک ماه و برای بخش داخلی هر 2 الی 3 ماه در حالت استفاده  نرمال است .
اگر قاب لپ تاپ شما دارای ترک خوردگی  یا شکستگی باشد. این مشکل قابل رفع هست تعمیرکاران نمایندگی لپ تاپ اچ پی جهت ترمیم ترک خوردگی یا شکستگی در بخش تعمیرات قاب لپ تاپ با استفاده از چسب مخصوص محل ترک خوردگی و یا شکستگی را چسب کاری میکنند و کاری میکنند که  تاحد امکان محل ترک خوردگی یاشکستگی قاب لپ تاپ اچ پی معلوم نباشد در بعضی از مواقع امکان دارد چسب خوردگی ترمیم نشود و تعمیرکاران ما  با در میان گذاشتن این موضوع به شما توصیه میکنند که قاب لپ تاپ خود را تعویض کنید در بیشتر مواقع نیز مشکلاتی در لپ تاپ به وجود می اید که احتمال دارد از شاسی یا خرابی لولاباشد .برای جهت جلوگیری این مشکلات میتوانید از طلق های مخصوص محافظ قاب استفاد کنید .
 قبل ازچسباندن طلق حتما با پارچه کتان نرم یا دستمال نمدار تمیز کنید در صورت مواجه شدن با هرگونه اشکالات و ناکارآمدی در بخش قاب لپ تاپ خود می توانید به نمایندگی لپ تاپ اچ پی در کرج مراجعه کنید. به خاطر بسپارید که طلق محافظ مخصوص لپ تاپ نباید تمامی صفحه لپ تاپ شما را کامل بپوشاند چون باعث میشود، هوا ورود و خروج نکند حتما قبل از چسباندن طلق محافظ مخصوص از تهویه هوا اطمینان حاصل فرمایید .شما کاربران گرامی در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در قاب لپ تاپ خود می توانید با مراجعه کردن به نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی در کرج مشکل خود حل نماید .
نمایندگی لپ تاپ اچ پی درکرج با  حضور متخصصان که در بخش سخت افزاری و نرم افزاری هوش و دقت بالای دارند .و قادر به درست تشخیص دادن عیب لپ تاپ های شما کاربران هستند .
به شما کاربران گرامی توصیه میشود که لپ تاپ خود را به مراکز غیر تخصصی جهت تعمیرویا تعویض قاب تحویل ندهید .احتمال دارد که عیب لپ تاپ شما را درست تشخیص ندهند و صدمه ای بسار جدی ببیند و باعث میشود که لپ تاپ شما هیچ گاه کیفیت قبلی خود رانداشته باشد و گاهی امکان دارد که دیگر لپ تاپ شما تعمیر یا تعویض نشود.
نمایندگی لپ تاپ اچ پی در کرج با بهرمندی از پیشرفته ترین تجهیزات در تعمیرات و تعویضات ،و سال ها تجربه کارشناسان خویش در حوزه های سخت افزاری ونرم افزاری توانسته کلیه خدمات را به مشتریان محترم ارائه دهد .

 

نظرات

قاسم پاسخ

سلام 

بله به علت نزدیک بودن لولا با صفحه نمایش امکان خراب شدن صفحه نمایش یا کابل آن وجود دارد

27/10/1399

لولای لپ تاپ بشکنه به صفحه نمایش هم مربوط میشه؟اصلا وقتی که لولا میشکنه به قطعات دیگه لپ تاپ ضربه ای وارد می کنه آیا ؟

نظر خود را اضافه کنید